Biblioteka czynna:

poniedziałek - środa -   7.30-15.30
 czwartek-   7.30-13.30
 piątek  - nieczynna (dzień techniczny)

Czytelnia czynna:

wtorek - 8.00-10.00; 13.30-15.00
środa - 8.00-9.30; 12.30-15.00
czwartek - 8.00-9.30; 13.30-15.00
piątek - nieczynna

NAUCZYCIEL BIBLIOTEKARZ

Iwona Ludwikowska

Co się dzieje między książkami?

Nasza szkolna biblioteka to miejsce nie tylko dla tych, którzy pałają miłością do książek. Oczywiście, wiernych czytelników witamy zawsze z otwartymi rękoma, ale w ramach zajęć pozalekcyjnych współpracujemy równie chętnie z uczniami, którzy:

• mają talent plastyczny, cierpliwość do żmudnych ale twórczych prac i zamiłowanie do sztuki – dla nich prowadzimy koło plastyczne (opiekun: Iwona Ludwikowska);

• są chętni do przeróżnych prac na rzecz dóbr wszelakich biblioteki: nauki konserwacji książek, zmiany dekoracji i treści na gazetce ściennej, porządkowania księgozbioru czytelni i oraz wypożyczalni itp. – dla nich są prowadzone zajęcia z koła czytelniczo-medialnego (opiekun: Iwona Ludwikowska)

RODZAJE AKTYWNOŚCI BIBLIOTECZNEJ

Koło plastyczne   Internetowe centrum