Plan zajęć

Super User

Rok szkolny 2017/2018

NAZWA ZAJĘĆ DZIEŃ GODZINA SALA PROWADZĄCY
Robotyka - grupa I środa 15.45 - 17.15 11

Krzysztof Wilma

 

Robotyka - grupa II piątek 16.45 - 18.15 24

Krzysztof Wilma

 

Warsztaty teatralne
z zastosowaniem TIK
czwartek 8.00 - 8.45 13

Joanna Banasik

 

Szachy klasy IV-VI wtorek 15.15 - 16.00 24

Mateusz Pakuła

 

Terapia pedagogiczna kl. I-III,
grupa 3
środa 12.40 - 13.25 11

Iwona Pytlos

Szachy kl. I-III, grupa 1 środa 13.35 - 14:20 11

Iwona Pytlos

Terapia pedagogiczna klasy IV-VI, grupa 3 piątek 8.00 - 8.45 11

Iwona Pytlos

Kodowanie kl. I-III, grupa 1 poniedziałek 11.35-12.20 32

Iwona Pytlos

Terapia pedagogiczna kl. I - III
- grupa 2
środa 11.35 - 12.20 11

Irena Bracka

Terapia pedagogiczna kl. I - III
- grupa 1
wtorek 13.35 - 14.20 11

Irena Bracka

Matematyka w praktyce - gry i zabawy logiczne
poniedziałek 12.40 - 14.10 11

Irena Bracka

Mały olimpijczyk czwartek 15.15 - 16.00 37 Beata Jaszul
Gimnastyka korekcyjna dla uczniów klas I-III - grupa 1
poniedziałek 12.40 - 13.25 34 Jolanta Dyda
Gimnastyka korekcyjna dla uczniów klas I-III - grupa 2
czwartek 11.35 - 12.20 34 Jolanta Dyda
Gimnastyka korekcyjna dla uczniów klas I-III - grupa 3
piątek 11.35 - 12.20 34 Jolanta Dyda
Logopedia klasy I-III grupa1 środa 11.30 - 12.15 12

Katarzyna Sawicka

Logopedia klasy I-III grupa 2 środa 12.30 - 13.15 12

Katarzyna Sawicka

Logopedia klasy I-III grupa 3 środa 13.30 - 14.15 12

Katarzyna Sawicka

Logopedia klasy I-III grupa 4 środa 14.20 - 15.05 12

Katarzyna Sawicka

Terapia pedagogiczna kl. IV-VI gr. II środa 12.40 - 13.25 4

Anna Kacperska

Terapia pedagogiczna kl. IV-VI gr. I piątek 08.00 - 8.45 4

Anna Kacperska

Warsztaty matematyczno -przyrodnicze z elementami
fotografii z zastosowaniem TIK

wtorek 13.35 - 15.10 33 Anna Zieniuk
Warsztaty teatralne z zastosowaniem ICT piątek 15.15 - 16.00 22

Marzena Niedźwiecka

Kodowanie środa 16.05 - 16.50 32

Grzegorz Szuleta

Interaktywne warsztaty matematyczne - grupa I poniedziałek 13.35 - 14.20 16

Katarzyna Mielniczuk

 

Interaktywne warsztaty matematyczne - grupa II środa 12.40 - 13.25 16

Katarzyna Mielniczuk

 

"Matematyka w praktyce - gry i zabawy logiczne" czwartek

14.25 - 15.10

16.05 - 16.50

33

Anna Zieniuk

Interaktywne warsztaty matematyczne - grupa I czwartek

15.15 - 16.00

Anna Zieniuk

Interaktywne warsztaty matematyczne - grupa II wtorek

15.15 - 16.00

Anna Zieniuk

Odsłony: 529