Złota księga

Super User

 

Złota Księga jest to  rejestr uczniów szczególnie zasłużonych dla naszej szkoły na polu nauki, kultury, sportu i sztuki.  Od 1984 roku wpisano m.in. następujące osoby:

 

NATALIA DRZEWIECKA JULIA FOLTYN
MARTA OLEKSIAK DAWID MOZOL
KLAUDIA POPIEL PAWEŁ ORZYŁOWSKI
KORNELIA SROKA MIŁOSZ RUMIŃSKI
ALEKSANDRA SZEWCZUK WOJCIECH ANTONOWSKI
MAJA KALINOWSKA JAN HOŁOWIENKO
DARIA ŁOŻYCZKA MAŁGORZATA MIRYNOWSKA
MACIEJ PIĄTKOWSKI WIKTORIA RYTLEWSKA
KAMIL BARAN  

 

NATALIA DRZEWIECKA JULIA FOLTYN
MARTA OLEKSIAK DAWID MOZOL
KLAUDIA POPIEL PAWEŁ ORZYŁOWSKI
KORNELIA SROKA MIŁOSZ RUMIŃSKI
ALEKSANDRA SZEWCZUK WOJCIECH ANTONOWSKI
MAJA KALINOWSKA JAN HOŁOWIENKO
DARIA ŁOŻYCZKA MAŁGORZATA MIRYNOWSKA
MACIEJ PIĄTKOWSKI WIKTORIA RYTLEWSKA
KAMIL BARAN  

 

 LUDWIKA KORNIAT KAROLINA ZIELIŃSKA 
DAWID JURKOWSKI MILENA MAŁEK
PIOTR MICHALAK JAKUB PIĄTEK
SAMANTA MAJCHRZAK AGATA TABISZ
ANTONI LUDWISIAK MAŁGORZATA JUŚKIEWICZ
KAROLINA ŁOSKO JAKUB DĄBROWSKI
ZUZANNA WICZKOWSKA OLIWER DUBOIS
HUBERT KRZYŻANOWSKI AMELIA SZWEL
IZABELA KUBACKA JULIA PIETRAK
JULETTA DEMECKA URSZULA SŁOMSKA
HUBERT CZARNIAK  

 

Mateusz Kluska Aleksandra Kobylińska
Ksawery Mielniczuk Zuzanna Brozis
Julia Kalinowska Katarzyna Reichert
Kamila Nowak Alicja Ongirska
Monika Żywicka

 

Abigajl Kalinowska Oliwia Tabisz
Marlena Łaga Aleksandra Żyłkowska
Aleksandra Morka Anna Dąbrowska
Wiktoria Nowińska Wanesa Dyś
Maja Pedzich Kacper Drupisz
Roksana Schilling Angelika Jażewicz
Wojciech Kierbić Roksana Klejdysz
Iwo Szostakiewicz Kamila Włodarska
Oskar Kousouros Weronika Kozak
Damian Jagodziński  

 

 

Alicja Cichończuk Michalina Rumińska
Paulina Nesterowicz Małgorzata Mijewska
Piotr Antonowski Klaudia Bundz
Michał Polechoński Kinga Pławsiuk
Klaudia Potiuk Oliwia Potiuk
Julia Sawecka Natalia Kozyra

 

Maja Mędrek Marta Rzepecka
Kacper Siemaszko Michał Poźlewicz
Karol Mielniczuk Justyna Piskorska
Anna Rzyska Natalia Jurczyk
Martyna Kostrzewska Patrycja Kamińsk

 

Patrycja Jażewicz Agata Stępniewska
Piotr Kozłowski Justyna Adamiak
Dorota Sieklicka Bartosz Drupisz
Weronika Klejdysz Damian Górzyński
Paulina Rathke Katarzyna Kaczmarek
Robert Sadowski Milena Kałuża
Kamil Sidorczuk Patrycja Sawicka

 

Adrian Baran Justyna Kuśnierczak
Magdalena Bill Kinga Majchrzak
Beata Czynsz Olga Marciniak
Kamila Czyżewicz Emilia Mielniczuk
Joanna Dominiak Kamila Rychert
Oliwia Grzegorczyk Szymon Sawicki
Estera Kalinowska

 

Justyna Budka Urszula Ludwiczak
Joanna Płuciennik Alicja Rejmak
Anna Malek Ewa Jagielska
Natalia Stofrowska Joanna Morasiewicz
Agnieszka Sokołowska Dominika Wnuczyńska
Klaudia Drożdż

 

Agnieszka Dwulit Paulina Reszke
Agnieszka Krajnik Przemysław Gradus
Roksana Osińska Martyna Budzyńska
Adam Kalinowski Marta Jancz
Mateusz Sulikowski Eliza Sadowska
Adam Szaja Anna Woźniak
Martyna Kulikowska Oksana Szkrawan
Adam Kaźmierczak Kinga Łagosz
Anna Ołdak Aleksandra Rakowska
Joanna Rakowska Dobrosława Ludwiczak

 

Izabela Sawicka Alicja Mańczak
Michał Piątkowski Rafał Gan
Dominika Piłczyńska Weronika Czarnecka
Agata Pietruszewska Dagmara Michalczyk
Wojciech Rzepecki Oliwia Dudziak
Edyta Nowak Karolina Pelowska

 

Adach Aleksandra Piekarski Tomasz
Borowski Szymon Pytlos Daniel
Drozdowska Izabela Świątek-Brzezińska Aleksandra
Dobrowolska Agata Rumarczyk Karolina
Hajko Aleksandra Witkowska Paulina
Hurko Katarzyna Wróblewska Katarzyna
Jusiak Katarzyna Walkusz Dominika
Łagosz Patrycja Zaborowska Monika
Łoniewska Hanna Zielińska Martyna
Młyńska Małgorzata Żmuda Aleksandra
Plichta Marta  

Odsłony: 8710